O nás

Společnost Eurostep s.r.o. se od roku 1993 zabývá nákupem, prodejem a distribucí živých rostlin. Nabízíme zboží, které pro nás pěstují zkušení a spolehliví výrobci v tradičních oblastech celé Evropy. Jedná se hlavně o Itálii (Toskánsko, Sicílie, Ligurie), Španělsko (Valencie, Andalusie), Portugalsko, Nizozemsko, Belgii, Německo, Dánsko a Polsko. 


V každé oblasti máme svého zástupce, který kontroluje a zaručuje kvalitu rostlin. Rostliny jsou na základě objednávek každý týden odesílány do ČR, kde jsou dodávky z různých částí Evropy zkompletovány a okamžitě dodány zákazníkům. Doprava i kompletace je zajištěna zkušenými firmami specializovanými na manipulaci s rostlinami. 


K našim zákazníkům se tak každý týden dostanou čerstvé rostliny z celé Evropy, v nejlepší kvalitě a za příznivou cenu. Dodáváme v množství od 1 CC vozíku, které si namixujete bez ohledu na to, odkud zboží pochází. Našimi zákazníky jsou obchodní sítě, gardencentra, velkoobchody, e-shopy i menší prodejny. Zajišťujeme celokamionové zásilky i dodávky od 1 CC.